Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Delmira Etta.

+11
Ophelia Damned
Anna Maria Benson
Larryna
Constance Bianca Loewe
Elena Melanie Heloise
Ganon Noctis
Percy Jackson
Jimmy Flame
Lucifer Morningstar
A. Caterina Lilah
Delmira Etta Heloise
15 posters
YazarMesaj
Delmira Etta Heloise
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Delmira Etta Heloise

Lakap : DeL.

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Kaptan & Arayıcı
Rpg Puanı:
Delmira Etta. Left_bar_bleue96/100Delmira Etta. Empty_bar_bleue  (96/100)

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Paz Ekim 03, 2010 1:52 am

Delmira Etta. 19806150
Like a Star @ heaven Delmira Etta Heloise
Like a Star @ heaven Ravenclaw IV.Sınıf

Delmira Etta. 38039111
Kişisel Özellikler;Delmira genel olarak neşeli canayakın bir kızdır.Komik olduğu için kendisihakkında pek çok eksiği dışa vurarak insanları güldürebilir.Yardımsever ve sevecendir.Annesi ve babası o çok küçükken ayrıldıkları için Delmira her zaman babasının eksikliğini yaşamıştır.Babası bir Ölüm yiyen annesi ise ZAY için çalışan bir casustur.Onlar birbirlerine aşık olduğunda annesi Delmira ve Elenaya hamile kalmıştır.İkiz olan Delmira ve Elena dünyanın farklı kıtalarında yaşayan iki kız ne kadar birbirine benziyorsa öyle benziyorlardır birbirlerine.Delmira annesinin sarışın tenini ve mavi yeşil karışımı gözlerini almıştır.Elena ise babasının kumral tenini koyu mavi gözlerini ve koyu kızıl saçlarını almıştır.Babası annesinden ayrılırken yanında Elenayıda götürmüştür.Delmira bunu asla unutmamıştır.Babası onu değilde Elenayı seçmişti.Elenada babasının kötülük genlerini almıştır.Oda Hogwarts'a gelmiştir ve bu bir çok şeyi değiştirecektir.Yıllardan birbirini görmemiş olan iki kardeş birbirlerine baktığında ne hissederler ?Özlem.Delmira Elenanın kendinden nefret ettiğini bilsede onu çok seviyordur.Elenadan daha çok sevdiği biri varsa Oda Evadır.Eva kardeşinin yokluğunu doldurmuş Delmiranın tüm hayatı olmuştur.Delmira zamanla yaşamına alışmış içindeki boşluğu yok saymayı öğrenmiştir.Ne zaman biri baba dese kalbinde bir ağrı olsada herşeye rağmen dimdik hayatta kalmayı öğrenmiştir.

Delmira Etta. 27050781
Fiziksel Özellikler;Beyaz teni mavi ve yeşilimsi gözleriyle çarpıcı bir kızdır.Genelde spor kıyafetler giysede annesinin zorla giydirdiği özel günlerde giymesi için ayrılmış bir dolap elbisesi vardır.Marka takıntısı olduğu için her türlü eşyayı almaz.En sevdiği şeyi ayakkabılarıdır.Ne olursa olsun ayakkabılarından vazgeçmez.Uzun sarı saçlara sahiptir.Babasına benzeyen birbiriyle orantılı koyu pembe dudakları vardır.

Delmira Etta. 66439788 Delmira Etta. 68572736

Twisted Evil Sevdikleri;
Ravenclaw
Kitaplar
Müzik
Gülümsemek
Ortak Salonda takılmak
Quidditch Oynamak
Mısır
Mutfakta tıkınmak
Arkadaş edinmek
Film İzlemek
Uyumak
Kahve
Meyankökü Şekeri
Diagon yolu
Nutella
Çikolata
Lays
PofudukFuFu
Partiler

Delmira Etta. 15019945 Delmira Etta. 38451296
Evil or Very Mad Sevmediği;
Şımarıklar
Dedikodu
Yalan
İhanet
El Şakaları
Hava atanlar
Sürekli vırvır eden Kütüphane Görevlileri
Meraklı insanlar
Dalga geçenler

En son Delmira Etta Heloise tarafından Paz Ekim 03, 2010 1:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Delmira Etta Heloise
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Delmira Etta Heloise

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Paz Ekim 03, 2010 1:53 am

İkonlar;
Spoiler:
İkonlar;
Spoiler:
Eklenmek için;
Ad Soyad;
Karakter hakkında Düşünceleriniz ve Kurgu:

İLİŞKİLER.

Delmira Etta. Kristen-kristen-stewart-15135970-100-100
Eva Jenny Olivia
Siz beraber gülmenin beraber ağlamanın karşınızdakinin tek bir gülüşünde mutluluk bulmanın onun tek bir bakışında ne düşündüğünü anlamanın ne demek olduğunu biliyormusunuz ? Ben biliyorum.Eva benim biricik ruh ikizim.Herşeyimi paylaştığım beni herkesten ve herşeyden çok seven biri.Onun için herşeyi yaparım.Binalarımızın farklı olması bizim için bir engel olmasada aynı yatakhanede yatıp birbirimizin yataklarına sıvışmak diğer yatakhanedekileri çarşaflarla korkutmak güzel olabilirdi.Neyseki biz birbirimize her türlü yetiyoruz.Yaptığımız yaramazlıklarla Hogwarts tarihine adımız yazılmassa büyük hayal kırıklığına uğrarım.Kısacası sen benim meleğimsin ve hep öyle kalacaksın.

Delmira Etta. Fvfeae
Anna Maria Benson
Biricik kuzenim o benim.Herşeyimi paylaştığım insan.Binadaşım olur kendisi.Onunla beraber yaptığımız herşey öyle güzelki.Derslerde başkalarının kafasına silgi atmak gizlice partiler düzenlemek mutfakta türlü türlü yiyeceklerin savaşını yapmak yeni gelen Ravenclawları çarşaflarla korkutmak yatakhanede yastık savaşı yapmak profesörlerin başına bela olmak gibi birçok alışkanlıklarımız var bizim.İkimizde biliyoruzki kuzen bizi kimse durduramaz.Uçarız kaçarız dalarız herşeyi yaparız biz.Hogwartsta aklı olan bizimle ters düşmemeli kuzi.Belalı ikiliyiz biz Slytherin de neymiş ? Biz kuzenler olarak Hogwarts Tarihine geçeceğiz!Ve önümüze gelene 100 tekme büyüsü yapacağız afdasfsd
Delmira Etta. 242551

Delmira Etta. Chace3
Lucifer Morningstar
Sende biliyorsun ki başkan olmak çoğu şeyi değiştirmez.Havalı olduğunu ve kızlara düşkün olduğunu biliyorum.Ama yinede içindeki o eğlenceli iyimser insanı seviyorum ben.Başkaları bir slytherin olduğun için sana önyargılı davranabilir ki çokta haklı olurlar.Çünkü taktığın maske insanları senden soğutuyor.Dalga geçen psikopat bir tipten çok farklı bir kişilik taşıyorsun içinde.Diğer kızlar gibi bende yakışıklı olduğunu kabul etmek zorundayım ama sen bana sarkamayacak kadar akıllı bir slytherinsin.Eva ile aranızda birşey olduğunu biliyorum ve onu üzersen başının beleya gireceğini söylemekten hiç çekinmiyorum.Bir Ravenclawin zekasından her zaman korkmalısın.Türlü türlü işkence çeşitleri bulabilirim.Her neyse arkadaşımsın ve bundan memnunum lütfen bu durumu değiştirme bu ikimiz içinde kötü olur.

Delmira Etta. WilliamMoseley12
Jimmy Flame
Çok sevdiğim bir profesör aslında.Dersindeki ciddiyeti öğrencilerin ilgisini çekmesini başarabilmesi-bu yakışıklılığından dolayıda olabilir- her durumda kendinden emin ve kararlı biri.Onun tarafı karanlık.Bu çok bariz.Aslında tarafsız olduğum için taraf tutanlarla fazla içli dışlı olmam ama bu profesördeki birşey sanki ona güvenmemi sağlıyor.Çok tuhaf aslında.Etrafım karanlık dolu olmasına rağmen hiçbirinden bu kadar etkilenmemiştim.Ama bende kararlıyım tarafsızlığım devam edecek.Savaş ve nefret bana göre şeyler değil.Ben sadece önüme bakarım.Ve Profesör Flame önüme çıkarsa sanırım bir şekilde paçayı kurtarırım yada bir değişim geçirip bambaşka bir kız olurum.Kim bilir ?

Delmira Etta. Loagn2
Percy Jackson
Bina başkanımız Percy.Kurallara bağlı biri gibi görmüyorum aslında onu.Biraz egoist ve kendine düşkün biri.Onun hakkında ne demeliyim bilmiyorum.Ama şunu biliyorum ki onun yanındayken ona fazla bakmamalıyım yada onun yanında olmamalıyım.Gözleri birer tehdit bence.İnsanı içine hapseden bir hapishane gibi.Kendini kaptırdın mı birkere oradan çıkmak mümkün olmuyor sanki.Ömür boyu müebbet gibi.Her neyse.Ortak salonda konuşabileceğim iyi bir arkadaşım olabilir belki.Bilmiyorum Bilmiyorum.Bazı şeyleri oluruna bırakmak gerek değilmi ? Buda onlardan sanırım.

Delmira Etta. Zac-Efron-zac-efron-15188320-100-100
Ganon Noctis

İşte bir profesör daha!Biçim değiştirme dersini gerçekten severim.Umarım dersi eziyet ederek burnumdan getirmessin.Mavi gözleriyle son derece yakışıklı bir profesör olduğu kesin ama dersindede yeterince etkin olmalı.Eğer Hogwartsı benim için eğlenceli kılan kişilerden biri olursa en sevdiğim profesörlerden biri olabilir.Hufflepuff bina sorumlusu olduğu için eminimki sorumlusu olduğu binanın özelliklerini taşıyordur.Adaletli kendinden emin ve yardımsever biri olarak düşünüyorum Profesör Noctis'i.Umarım yanılmam ve beni haksız çıkarmaz.Derslerden geçebilmem dileğiyle..

Delmira Etta. 21479937493727420247
Elena Melanie Heloise

Sevgili Kardeşim Elena.Annem ve babamın ayrılmasıyla çift yumurta ikizleri olan bizlerde ayrılmışız.Babam Elenayı yanına almış annem çok direnmiş ama Elenayı kurtarmayı başaramamış.Yıllardır kardeş özlemi çekmişken birden Hogwarts'ta tanımadığım ve daha önce görmediğim bir kızın kardeşim olduğunu öğreniyorum.Ve o kızında babam gibi yolundan sapmış olduğunu.Hırsının gözünü kör ettiğini ve Slytherine gittiğine şahit oluyorum.Yıllar geçtikçe sadece bakıyoruz birbirimize.Ne konuşuyoruz nede bir adım atabiliyoruz birbirimize karşı.Ama ne olursa olsun Hangi binada olursan ol sen benim hep biricik kardeşimsin.Geçmişimiz yüzünden aramızın böyle olmasına katlanamıyorum ve katlanmayacağım.

Delmira Etta. Nicole_Kidman_100x100_Avatar_4_by_reXedna
Constance Bianca Loewe
Bir bakanda olması gereken özellikler nedir ? Zeki güçlü oturaklı itibar sahibi.Genel olarak bunlardır ama bizim bakanımız güzel her erkeği baştan çıkarabilecek kadar çekici bir kadın.Muhalefetlerinin onu çok kıskandığından eminim.Ki kıskanmalılarda.Bakanımız bu kadın olduğu sürece kolay kolay yenilebileceğimizi sanmıyorum.Umarım karanlık taraf bakanımıza ulaşmamıştır.İşte o zaman tüm büyücülük dünyasının sonu geldiğini fark ederim.Her neyse.İdolümsün.Her zaman saygıyı hak eden birisin.

Delmira Etta. 219706alexz_johnson_011_0
Larryna
Onun Lanet olası bir baş belası olduğunu biliyordum ! Slytherin hayaleti olması pek birşey değiştirmiyor aslında.Herkese eziyet etmekten hoşlanıyor o.Zamanla ona alışırım diyeceğim ama alışamam beni deli ediyor.Ondan bıktım.Onunla karşılaşmamak için derslere farklı yollardan gitmektende sıkıldım.Gerçekten savaşmı ilan etmek istiyor ? Kendisi bilir.Hayalet diye canının yanmayacağını sanmasın Ravenclawlı bir kızla uğraşmak biraz yürek istiyor ha Larryna ? Benimle fazla uğraşmasan iyi edersin.Yoksa layığını bulacaksın.Ve Slytherin hayaleti olmana hiç şaşırmıyorum.Sende onlar gibi kötüsün!

Delmira Etta. V6ll37
Ophelia Damned
Neden bu kadar sinir bozucu olmak zorundasın bilmiyorum.Ama inan bana benimle uğraşmayı kesmessen hiç iyi olmayacak.Gittiğim her yerde karşıma çıkmak zorundamısın gerçekten ? Bir Gryffindorlu olmanı takdir ediyorum ama Seçmen Şapka amcayada burdan sesleniyorum sanırım artık yaşlandı.Senin gibi gıcık birini Gryffindora koyarak büyük hata ettiğini düşünüyorum.Katlanılmaz çekilmez ve dayanılmazsın.Kısacası ve en açıklayacı olarak senden nefret ediyorum.Yinede herşey için bir umut vardır derler.Nefreti arkadaşlığa dönüştürmek mümkün mü ? Seninleyse sanmıyorum.Ama ne yalan söyleyeyim seninle birbirimize laf kondurmalarımızı ve didişmelerimizi özlüyorum bazen.Tamam bu kadar itiraf yeter.

En son Delmira Etta Heloise tarafından Paz Ara. 12, 2010 5:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 23 kere değiştirildi
A. Caterina Lilah
Yönetici | Dungeon Master | Gryffindor | IV.Sınıf
Yönetici | Dungeon Master | Gryffindor | IV.Sınıf
A. Caterina Lilah

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:
Delmira Etta. Left_bar_bleue100/100Delmira Etta. Empty_bar_bleue  (100/100)

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Paz Ekim 03, 2010 1:59 am

Kurgumuzu biliyorsun meleğim ^^ (İkonlar için mua mua)
Lucifer Morningstar
Slytherin IV.Sınıf | Sınıf Başkanı
Slytherin IV.Sınıf | Sınıf Başkanı
Lucifer Morningstar

Lakap : Luci

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Arayıcı
Rpg Puanı:
Delmira Etta. Left_bar_bleue91/100Delmira Etta. Empty_bar_bleue  (91/100)

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Paz Ekim 03, 2010 2:00 am

Kurguyu biliyorsun Very Happy İkoncan da burada : Delmira Etta. Chace-Crawford-chace-crawford-12109891-75-75
Delmira Etta Heloise
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Delmira Etta Heloise

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Paz Ekim 03, 2010 3:50 am

Eklediniz Kuzular Razz
Jimmy Flame
Müdür Yardımcısı | Kriptografi Bilimi Profesörü
Müdür Yardımcısı | Kriptografi Bilimi Profesörü
Jimmy Flame

Lakap : Jim

Bilgiler
Özel Yetenekler: Metamorfmagus
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Paz Ekim 03, 2010 3:59 am

Delmira Etta. WilliamMoseley12
Canım öğrencim gel sen benim dersime ben senin tarafını belirlerim Very Happy Razz.
http://supernaturalfan.forumlux.net
Delmira Etta Heloise
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Delmira Etta Heloise

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Paz Ekim 03, 2010 4:10 am

Ekledim Profesör Flame Razz
Percy Jackson
Ravenclaw IV.Sınıf | Sınıf Başkanı
Ravenclaw IV.Sınıf | Sınıf Başkanı
Percy Jackson

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Tutucu
Rpg Puanı:

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Paz Ekim 03, 2010 4:51 am

Delmira Etta. Logan3-1
Hadi beni de ekle Ravenclaw kardeşliği Wink.
Delmira Etta Heloise
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Delmira Etta Heloise

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Paz Ekim 03, 2010 5:08 am

Ekledim Razz
Ganon Noctis
Biçim Değiştirme Profesörü | Hufflepuff Bina Sorumlusu
Biçim Değiştirme Profesörü | Hufflepuff Bina Sorumlusu
Ganon Noctis

Lakap : Gein

Bilgiler
Özel Yetenekler: Animagus
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Paz Ekim 03, 2010 6:45 pm

Ganon Noctis. İkon : Delmira Etta. Zac-Efron-zac-efron-15188320-100-100
İşte benim öğrencim Very Happy bakalım dersimde napacaksın Very Happy Kurguyu bulursun Very Happy
Elena Melanie Heloise
Slyterin IV.Sınıf
Slyterin IV.Sınıf
Elena Melanie Heloise

Lakap : M.

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Kaptan & Tutucu
Rpg Puanı:
Delmira Etta. Left_bar_bleue90/100Delmira Etta. Empty_bar_bleue  (90/100)

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Paz Ekim 03, 2010 9:03 pm

Sevgili kardeşim,beni de ilişkilerine eklersin artık.Kurgumuzu apaçık belirtmişsin hikayende.Artık uydurursun birşeyler.
Delmira Etta. 21479937493727420247Delmira Etta. 38292232271166030195
Constance Bianca Loewe
Yönetici | Sihir Bakanı | Dungeon Master
Yönetici | Sihir Bakanı | Dungeon Master
Constance Bianca Loewe

Bilgiler
Özel Yetenekler: Animagus
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:
Delmira Etta. Left_bar_bleue100/100Delmira Etta. Empty_bar_bleue  (100/100)

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Paz Ekim 03, 2010 9:40 pm

Spoiler:

Ikonlar lejantımda ^^
Larryna
Slytherin Hayaleti
Slytherin Hayaleti
Larryna

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Paz Ekim 03, 2010 10:53 pm

Bina farketmiyor artık tüm öğrenciler gibi seninde başına bela olıcam haberin olsun Razz
İkonlar;

Spoiler:
Delmira Etta Heloise
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Delmira Etta Heloise

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Ptsi Ekim 04, 2010 1:46 am

Hepiniz Eklendiniz Delmira Etta. 75073
Anna Maria Benson
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Anna Maria Benson

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Delmira Etta. Left_bar_bleue95/100Delmira Etta. Empty_bar_bleue  (95/100)

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Salı Ekim 05, 2010 2:00 am

Böö, ben geldim Razz
Ekle bir yere, beğenmezsen msn ifade işgaline uğratırım kuzen Delmira Etta. 22335
Şaka yaptım, hiç öyle yaptığımı gördün mü ki? Razz

Spoiler:
Delmira Etta Heloise
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Delmira Etta Heloise

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Salı Ekim 05, 2010 2:33 am

Ekledim kuzen umarım beğenirsin dfasfsd Delmira Etta. 866274
Anna Maria Benson
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Anna Maria Benson

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:
Delmira Etta. Left_bar_bleue95/100Delmira Etta. Empty_bar_bleue  (95/100)

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Salı Ekim 05, 2010 4:17 am

Yahooo, yaşasın manyaklık, yaşasın çatlaklık şlkasdf
Sevdim kuzen Delmira Etta. 966983
Ophelia Damned
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf
Ophelia Damned

Lakap : Ophy

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Salı Ekim 12, 2010 2:45 pm

Delmira Etta. Ashley-3-ashley-greene-15024985-100-100Delmira Etta. AGreene-ashley-greene-15833806-100-100

Birbirimizden nefret ediyor olalım.
Delmira Etta Heloise
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Delmira Etta Heloise

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Salı Ekim 12, 2010 5:50 pm

Ekledim Delmira Etta. 584630 Beğenmediysen söylemen yeterli ve ikonu değiştirdim umarım sorun olmaz bu ikonu çok seviyorumda Shocked
Ophelia Damned
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf
Ophelia Damned

Lakap : Ophy

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Salı Ekim 12, 2010 5:54 pm

Yok yok gayet güzel olmuş. Ellerine sağlık. Beğendim.
Lucifer Gabriel
Ölüm Yiyen | Karanlık Leydi'nin Yardımcısı
Ölüm Yiyen | Karanlık Leydi'nin Yardımcısı
Lucifer Gabriel

Lakap : Devil(Şeytan)

Bilgiler
Özel Yetenekler: Zihinfendar
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:
Delmira Etta. Left_bar_bleue88/100Delmira Etta. Empty_bar_bleue  (88/100)

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Salı Ekim 12, 2010 8:10 pm

Ad Soyad;Lucifer Gabriel
Kurguyu Biliyorsun Wink ama yinede yazayım.Beni babandan dolayı tanıyorsun ve baban seni ve kardeşini bana emanet etmiş..Gel karanlık tarafa Very Happy
İkon kendin bulursan sevinirim Smile

http://www.hssl.tk
Maia Akslepios
Okul Müdüresi | Kehanet Profesörü
Okul Müdüresi | Kehanet Profesörü
Maia Akslepios

Lakap : Mai

Bilgiler
Özel Yetenekler: Geleceği Görebilme
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Çarş. Ekim 13, 2010 1:18 am

Bu öğretmeninide eklersin artık değil mi? (:
(İconlar için)
Leona DeCampo
Gryffindor IV.Sınıf | Sınıf Başkanı
Gryffindor IV.Sınıf | Sınıf Başkanı
Leona DeCampo

Lakap : Leo

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Vurucu
Rpg Puanı:
Delmira Etta. Left_bar_bleue93/100Delmira Etta. Empty_bar_bleue  (93/100)

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Ptsi Ekim 18, 2010 5:09 am

ben de isteriim Very Happy
kurgu: ikimizin de hafif kaçık ve hareket seviyor oluşumuz, aramızdaki bağı güçlendirmek için bir artı. iyi bir arkadaşımsın, seviliyorsun.
Delmira Etta. 3708721317422d6b8032o
Cristine Lockwood
Hufflepuff IV.Sınıf
Hufflepuff IV.Sınıf
Cristine Lockwood

Lakap : Crissie

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:
Delmira Etta. Left_bar_bleue92/100Delmira Etta. Empty_bar_bleue  (92/100)

Delmira Etta. Empty
MesajKonu: Geri: Delmira Etta.   Delmira Etta. Icon_m21Ptsi Ekim 25, 2010 11:05 pm

geleyim diyordum geldim işte shy
ikon: Delmira Etta. 3886948651_5e89257a6e
kurgu senindir. Cool

Delmira Etta.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Delmira Etta.
» Delmira Etta Heloise