Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zamansız Karşılaşma

3 posters
YazarMesaj
A. Caterina Lilah
Yönetici | Dungeon Master | Gryffindor | IV.Sınıf
A. Caterina Lilah

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Kaptan & Arayıcı
Rpg Puanı:
Zamansız Karşılaşma Left_bar_bleue100/100Zamansız Karşılaşma Empty_bar_bleue  (100/100)

Zamansız Karşılaşma Empty
MesajKonu: Zamansız Karşılaşma   Zamansız Karşılaşma Icon_m21Paz Ekim 10, 2010 4:18 am

Kişiler;Eva Jenny Olivia,Leona DeCampo,Lucifer Gabriel

Kurgu;Bir ölüm yiyen ve ölüm yiyenin zaafı olmuş bir kız.Belkide ölüm yiyen onu hiç o kütüphanede görmemeyi diliyordu.Kız içinde farklı değildi bu.Tabii onun gerçekte ne olduğunu bilmiyordu.Bunu öğrendiğinde vereceği tepki acaba ne olacaktı?Cesur kızımız bir ölüm yiyenle baş edebilir mi?

Zaman;Hava tipik bir sonbahar havasıdır.Kasveti heryerine sinmiş bulutlar gökyüzünü kapladığı için güneş yüzünü gösterememektedir.Okulların açılmasına az bir zaman kalmıştır ve Delmira'dan zar zor ayrılıp kütüphaneye giden Eva,işte o gün onunla tanışır.

En son Eva Jenny Olivia tarafından Paz Ekim 17, 2010 12:49 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lucifer Gabriel
Ölüm Yiyen | Karanlık Leydi'nin Yardımcısı
Lucifer Gabriel

Lakap : Devil(Şeytan)

Bilgiler
Özel Yetenekler: Zihinfendar
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:
Zamansız Karşılaşma Left_bar_bleue88/100Zamansız Karşılaşma Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Zamansız Karşılaşma   Zamansız Karşılaşma Icon_m21Paz Ekim 10, 2010 4:36 am

Lanet olsun bu kitapta Nerdeydi.Lanet olası sebastiyan ölüm yiyen olmayı hak etmiyor beceriksiz!Hepkendini yaralamaktan başka bir işe yaramıyor!Birkaç adım attım raftan önceden oraya sakladığım bir kitabı alarak koltuk altıma yerleştirdim.Ayağıma kalın bir kitap Düşmüştü Lanet!Ahh.! Lanet olası kitap!Kıza baktım.Hey ne yaptığını sanıyorsun!Kız bana baktı ve özür diledi.Eğildiğini ve kitabı aldığını gördüm..Kız'ı iyice süzdüm..Güzel bir kızdı..Muggle gibi kokuyordu..Siyah deri ceketimi düzelttim..
Kız'ın bana baktığını gördüm..Tanrım! Neredende bu kanı bulanık çıkmıştı karşıma!.
Bir Öğrenciye Benziyordu..
Merhaba..Elimi uzattım..İsmim Lucifer Sizin..Bu kız beni etkilediğinden tanışıp konuşuyordum.Yoksa muggle doğumluları öldürmeye bayılırdım..Yüzümde korkunç bir gülümseme vardı..Kızın İrkildiğini hissetmiştim..Elimde bir şifa büyü kitabı vardı..Kitabın ismini kız görmüştü..Kız bir büyücü olduğumu anlamıştı ama ölüm yiyen olduğumu bilmiyordu..Dikkatlice baktım ve sorumun cevabını bekledim..
http://www.hssl.tk
Leona DeCampo
Gryffindor IV.Sınıf | Sınıf Başkanı
Leona DeCampo

Lakap : Leo

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Vurucu
Rpg Puanı:
Zamansız Karşılaşma Left_bar_bleue93/100Zamansız Karşılaşma Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Zamansız Karşılaşma   Zamansız Karşılaşma Icon_m21C.tesi Ekim 16, 2010 4:07 am

Leona, hızlıca kütüphanenin eski ve gıcırtılı kapısını açtı ve içeri daldı. Girdiği ilk saniyede bile, burnuna yeni basılmış kağıt kokusu dolmuştu, gerçi her ne kadar kitaplar pek yeni görünmese de bilgiler tazeliğini koruyor olmalıydı, ne kadar ironikti. Ayağını zorlukla yerden kaldırdı ve sessiz adımlarla etrafı taramaya başladı. Kitap okumayı çok sevdiği doğruydu, fakat buraya bunun için gelmemişti, okulda yeniydi ve birileriyle tanışmak için kendisine fırsat arıyordu. Tam o sırada hayallerini bölen yüksek bir homurtu duydu. Ses karşısından geliyordu. Genç görünümlü, yakışıklı bir adamdı bu. Tehlikeyle kısılmış mavi gözleri, hedefinin kim olduğunu tespit ettikten sonra biraz açıldı fakat yüz ifadesi ciddiliğini korudu.
Leona, kıza verdiği tanımın rezilliğine, daha doğrusu kendi rezilliğine hafifçe sırıttı ve incelemeye başladı. Kız şaşkındı, yerdeki kitaba uzanmış, önüne düşen bir iki tutam saçı kulağının arkasına atmıştı. Leona, onun yüzünü ancak ayağa kalktıktan sonra seçebilmişti. Kızın yeşile çalan ela gözleri ve, uzun kahverengi saçları vardı.
Tanışmak için pek de iyi bir zamanlama değil. Öyleyse sen de yaratırsın, Leona.
Ellerini arkasında birleştirerek ayaklarını sürüdü ve bir kitaplığın önünde durdu.Bir süre sessiz kaldıktan sonra ciltli kalın bir kitabı devirdi ve küçük bir homurtu çıkardı.
Hay aksi!
Kitap bahanesiyle yere eğilerek, kalkarken çocuğun dizine çarptı ve yaptığı saçmalıklara gülmemek için dudağını ısırdı.
Ups! Bir günde iki vaka oluyor sanırım. Bir kaşını kaldırarak gülümsedi. Ben Leona. Umarım sohbetinizi bölmedim. Gülümsemesini tüm yüzüne yaydı.
A. Caterina Lilah
A. Caterina Lilah

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:
Zamansız Karşılaşma Left_bar_bleue100/100Zamansız Karşılaşma Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Zamansız Karşılaşma   Zamansız Karşılaşma Icon_m21Paz Ekim 17, 2010 6:20 pm

Genç kız gözlerini kırpıştırarak taksicinin Londra trafiğine ettiği küfürleri hazmetmeye çalıştı.Kaç dakikadır aynı yerde pinekleyip duruyorlardı ancak trafik ne sessizleşiyor,ne de işliyordu.Eva sadece birazcık kitaplarla vakit geçirmek istemişti ve Londra şehri bunu ona çok görmüştü.İçinden kendini şaşırtacak derecede okkalı bir küfür ederek saatine baktı.Neredeyse yola çıkalı 2 saat olmuştu ve o hala yoldaydı.Dayanamayarak cebinde ağırlık yapan para destesini taksiciye fırlatırmışçasına verdi ve hızla arabadan inerek kaldırıma geçti.
İnsan kalabalığı sıkıcı ve bunaltıcı olsada en azından ilerleme kaydedebiliyordu.
Çok geçmeden soluğunu Tokugava Kütüphanesinde aldığında burayı ne kadar çok özlediğini farketti.Kütüphanenin tozlu raflarını,kitapların bilgi dolu yoğun hamur kokusunu,kütüphane görevlisinin Eva'yı gördüğünde ki samimi gülücüğü,herşeyiyle özdeştiği bilgi yuvasıydı burası.Belki Hogwarts'taki bilgiler burada barınmıyordu fakat burası büyücü olduğunu öğrenmeden önceki ilk gözdesiydi.Hatta ve hatta ilk büyüsünü burada yapmıştı.O çocuğun halini hatırladı ve gülmeden edemedi.Onunla dalga geçilmemesi gerektiğini artık anlamalılardı.
Anının yoğunluğunu üstünden atarak son rafa doğru ilerledi.Orada diğer gelişinde bir büyü kitabı gördüğüne emindi ve kesinlikle onu bulmaya niyetliydi.
Hızla ilerlerken birinin"Ahh!Lanet olası kitap!.diye yakındığını duydu.Kafasını çevirerek altın değerindeki kitaplara saygısızlık eden adama baktı.Adamda ona bakıp "Hey ne yaptığını sanıyorsun!" diye soruyordu(!).
Eva dikkatlice yere düşen kitaba baktı ve bu kitabın kapağını çok net hatırladığını farketti.Anlık bir özür dilemeyle eğilerek kitabı yerden aldı ve kitap başlığını gördü.Bir muggle kütüphanesinde böyle bir kitabın işi ne diye kendine sormadı.Çünkü geçen geldiğinde gözüne kestirdiği kitap buydu.
Başını kaldırıp tekrar adamı süzdü.Bir büyücü olduğu artık Eva'nın kafasında kesinleşmişti.Kafasındaki tek soru 'Peki ya tarafı?' oldu.Adam ceketini düzeltirken kız birden adamın üzerinden karanlık bir buğunun geçip gittiğini sandı.Hatta onu gördüğüne yemin bile edebilirdi.
Adam "Merhaba.." diyerek elini uzatırken Eva adamın gözlerinin içine doğru bakıyordu.Karşısındaki adam-çocuk olmak için fazla olgun gözüküyordu- ismini dile getirirken Eva kelimelerin boğazında tıkılı kaldığını fark etti.İsmim ne demişti?Lucifer mi?Adamın isminden ve bakışlarından rahatsız olmuş gibi irkilme rolünü oynadı.Belkide adam onu korkuttuğunu düşünüyordu fakat onu tanımıyordu.
Kızın tek düşüncesi adamın dikkatini dağıtıp kitabın içindeki bir sayfayı almaktı.Bunu nasıl yapacağını kafasında kururken ciltli kalın bir kitabın yere düşüşünden sonra çıkardığı hafif patırtı sadece gözlerini bir kaç kez kırpmasına neden oldu.Kitabın düşüşünden sonra narin bir kız sesinin "Hay aksi!" diye mırıldandığını duydu.
Kız kitabı almak için yere eğilirken karşısındaki adamın dizine fena halde geçirdi ve "Ups! Bir günde iki vaka oluyor sanırım." dedi.Gülmesini engellemek için dudaklarını kilitlediğini gördü.Sonunda kız kaşını kaldırarak gülümserken "Ben Leona. Umarım sohbetinizi bölmedim. "dedi.
Eva önüne düşen saçlarını arkaya atarken kararlı bir sesle "Hayır,bölmedin." dedi.Adamın havada kalmış eline bakarak "Ben Eva.İşiniz yoksa elinizde tuttuğunuz kitaba bakabilir miyim?"diye sordu.

Lucifer Gabriel
Lucifer Gabriel

Lakap : Devil(Şeytan)

Bilgiler
Özel Yetenekler: Zihinfendar
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:
Zamansız Karşılaşma Left_bar_bleue88/100Zamansız Karşılaşma Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Zamansız Karşılaşma   Zamansız Karşılaşma Icon_m21Paz Ekim 17, 2010 7:32 pm

Tam önümdeki küçük hanıma bakıyordum ki dizime sert bir darbe yediğimi farkettim.Dudaklarımı sıkarak içimden 'Ah,lanet şansım,lanet gün.!' diye geçirdim.Kesinlikle bir ölüm yiyenin şansı böyle olmamalıydı.Kızın "Hay aksi!"dediğini duydum.Sinirli bir biçimde diğer kıza bakarken kendimi dizginlemeye çalışıyordum.Derin bir nefes alarak diğer kıza baktım.
Diğer kızın "Ups!Bir günde iki vaka oluyor sanırım!" dediğini duyunca gülmeye çalışarak "Yoo...Hayır problem değil."dedim.Bugün bütün muggle doğumlular beni bulacaktı sanırım.Tanrım,yaptıklarımın cezasınımı çekiyordum yoksa?'Aptal!'dedi iç sesim.Ölüm yiyenler Tanrıya inanmaz.Ah,şu muggle deyimleri her zaman insanın ağzına bulaşıyor.
Kız öne doğru gelirken "Ben Leona.Umarım sohbetinizi bölmedim."dedi.Cevap karşımdaki kızdan gelince bakışlarım ona çevrildi."Hayır,bölmedin."dedi kararlı bir sesle.Kızın sesi sandığımdan daha da güzel çıkınca şaşkınlıkla gülümsedim.Kız elimdeki kitaba ve havada asılı kalmış elime bakarken "Ben Eva.İşiniz yoksa elinizde tuttuğunuz kitaba bakabilir miyim?"diye sordu.Sorusu yüzünden gülümsemem yüzümden silinirken "Neden bu kitabı istiyorsunuz küçük hanım?"dedim hafifçe gülümsemeye çalışarak.
.Kitabı daha sıkı tutmaya çalışırken bir anda ceketimin kol düğmesinin açıldığını farkettim.İçimden "Şans bugün benden yana değil."diye geçirirken düğmeyi iliklemeye çalışıyordum.Düğmemi iliklerken karşımdaki kızın yeşil gözlerinin sinsice parladığını farkettim.Meraklı ve sinsi.'Bu hiç iyi değil!'

Rp Out: Eva Jenny Olivia (Elif) Destek için çok teşekürler..
http://www.hssl.tk
Leona DeCampo
Leona DeCampo

Lakap : Leo

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Vurucu
Rpg Puanı:
Zamansız Karşılaşma Left_bar_bleue93/100Zamansız Karşılaşma Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Zamansız Karşılaşma   Zamansız Karşılaşma Icon_m21Paz Ekim 17, 2010 9:41 pm

Evet, uygunsuz bir zamanda geldiği apaçık belliydi. Eva adlı kız kendini kibarlık göstermeye, oğlan da gülümsemeye zorlamıştı. Leona surat astı ve hiçbir şekilde bölmeyecekleri belli olan derin konuşmalarının içinden sıyrılarak, ikisinin de kendisiyle ilgilenmediğini bilse de gülümsedi ve arkasını döndüğü anda hafifçe somurttu.
Ben Eva.İşiniz yoksa elinizde tuttuğunuz kitaba bakabilir miyim?
Leona bu cümleyle irkilerek göz ucuyla çocuğa baktı ve her bir kasının gerginlikle kasıldığını gördü. Sanki onları bir daha rahatsız etmeyecekmiş gibi ilgisiz görünmeye çalışarak iki metre ötedeki bir kitaplığın önünde durdu ve kitapları inceliyormuş görüntüsü vermeye çalışarak çocuğun elindeki kitabın adını okumaya çalıştı.
Hayır. Leona'nın gözleri iyi görürdü fakat yazılar o kadar silik ve küçüktü ki, kitabın iki yüzyıl önceden kalmış olduğu apaçık belliydi. Neden bu kadar meraklıydı ki sanki?
Tanrı aşkına, bütün gün saklambaç mı oynayacaksın Leona?!
Huysuz bir şekilde kaşlarını çattı ve gözünün önüne düşen saça gerginlikle üfledi. Sonra tekrar eski rol havasına büründü ve sanki aradığını bu kitaplıkta da bulamamış gibi bir önündekine geçti. Evet, buradan daha iyi göründüğü kesindi fakat çocuğun yaydığı her bir huzursuzluk dalgasını ve kitabı olabildiğince saklamaya çalıştığını sezebiliyordu. Gözlerini kıstı ve sanki avının herhangi bir hamle yapmasını bekleyen bir kaplan gibi bir süre hareketsiz kaldı.
A. Caterina Lilah
A. Caterina Lilah

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:

MesajKonu: Geri: Zamansız Karşılaşma   Zamansız Karşılaşma Icon_m21Paz Ara. 05, 2010 9:36 pm

*İstek üzerine başlık kilit.

Zamansız Karşılaşma
1 sayfadaki 1 sayfası