Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bilinmeyen Oda

YazarMesaj
Isabelle Oswald
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü
Isabelle Oswald

Lakap : Bayan Oswald Diyeceksiniz ona....

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:
Bilinmeyen Oda Left_bar_bleue92/100Bilinmeyen Oda Empty_bar_bleue  (92/100)

Bilinmeyen Oda Empty
MesajKonu: Bilinmeyen Oda   Bilinmeyen Oda Icon_m21Salı Ekim 19, 2010 12:19 am

Sonbahar tüm güzelliği ve sarılığı ile kendini gösteririken öğrenciler Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Dersinde kendilerini gösterirler. Sınıfa girdiklerinde her şey yerli yerinde belli bir düzen içindedir. Sınıfa giren her öğrenci rastgele yerlerine yerleşirler. Sınıfın arka ksımında büyük bir ahşap kapı bulunmaktadır. Profesör Oswald içeri girince ne yapacaklarını anlatmaya başlar. ''Öncelikle yeni bir eğitim yılında bu yıl sizlerle ben ilgileneceğim. Size hoş bir ders yapmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Aslında çok basit. Şu gördüğünüz ihtişamlı ahşap kapıdan içeri gireceksiniz o kadar.'' Aslında görev basit görünse de kendi içinde zor olduğu konularda vardır. Öncelikle her öğrenci sırayla o kapıdan içeri girecektir. Dışarıda kalanların her biri içeri girenlerin dışarı çıkmasını bekler fakat hiçbiri dışarı çıkmaz. İçeri girenler ise görevi tamamladıktan sonra kendilerini sıcacık yataklarında bulurlar.

İçeride ki görev ise; karanlık bir yerde labirentin içinden çıkmaya çalışmak. Karşılarına her türlü bilmece ve yaratık çıkabilir. Ve öğrencilerin hepsi bu zorlu görevlerden kendi bilgileri ile çıkabileceklerdir. Ama bir sorun vardır ki hiçbir öğrenci içeride onları nelerin beklediklerini bilmemektirler. Görevi bitirdikten sonra ise yaşadıkları hiçbir şeyi hatırlayamazlar.

RPOUT: Bu ders için her türlü hayalgücünüzü kullanacaksınız. Ve buna göre puanlama yapılacaktır.

Bilinmeyen Oda
1 sayfadaki 1 sayfası