Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kompartıman III

3 posters
YazarMesaj
A. Caterina Lilah
Yönetici | Dungeon Master | Gryffindor | IV.Sınıf
Yönetici | Dungeon Master | Gryffindor | IV.Sınıf
A. Caterina Lilah

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Kaptan & Arayıcı
Rpg Puanı:
Kompartıman III  Left_bar_bleue100/100Kompartıman III  Empty_bar_bleue  (100/100)

Kompartıman III  Empty
MesajKonu: Kompartıman III    Kompartıman III  Icon_m21Ptsi Kas. 15, 2010 3:23 am

Kişiler;III.Kompartımanda yolculuk yapmak isteyenler.
Kurgu:Hogwarts'a yolculuk.
*Doğaçlama

RP İN
Rachel B. Morningstar
Slyterin III.Sınıf
Slyterin III.Sınıf
Rachel B. Morningstar

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Kompartıman III  Left_bar_bleue85/100Kompartıman III  Empty_bar_bleue  (85/100)

Kompartıman III  Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman III    Kompartıman III  Icon_m21Ptsi Kas. 15, 2010 9:09 pm

Tatil bitmiş ve okula dönmek için çağrı yapılmıştı. Biletime bakıp 9 ve 10. peronun olduğu yere geldim. Hızla koşup duvardan geçtim ve kompartımanıma dogru yürümeye başladım. Okulun başlaması ne kötüydü. Kendi kendime ''Aman ne güzel. Her yerde yeni I.sınıflar var. Ne önemli ne önemli'' diye düşündüm ve kompartımandaki yerime doğru ilerledim.. Her yerde I.sınıfların olması sinirime dokunmuştu. Sinirim bozuk bir şekilde yerime oturdum ve kulağıma kulaklığımı takıp müzik dinlemeye başladım. Her nedense müzik bile beni sakinleştirmiyordu. Ben müzik dinlerken Slytherin sınıf başkanı,aynı zamanda abim olan Lucifer geldi. Sanırım herşeyin yolunda olup olmadığına bakıyordu
Lucifer Morningstar
Slytherin IV.Sınıf | Sınıf Başkanı
Slytherin IV.Sınıf | Sınıf Başkanı
Lucifer Morningstar

Lakap : Luci

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Arayıcı
Rpg Puanı:
Kompartıman III  Left_bar_bleue91/100Kompartıman III  Empty_bar_bleue  (91/100)

Kompartıman III  Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman III    Kompartıman III  Icon_m21C.tesi Kas. 27, 2010 7:30 am

Ve III. Kompartıman. Sınıf başkanı olmak zor, cidden. Her kompartımana gir kontrol et, asayiş berkemal mi diye. Burasının da durumu iyiydi. Uçuk kaçık bir şey yok gibi gözüküyordu. I. Sınıfların etrafta koşuşturmaları hariç. Etrafa bakınırken kız kardeşim Rachel'i gördüm, kulağında kulaklık, müzik dinliyordu. Suratındaki ifade değişikti bi. Rahatsız olmuştu. Rachel kafasını öte yana çevirince beni görmüş olacak ki sırıttı. Benimle gurur duyduğunu biliyorum Rachel. Bende seninle gurur duyuyorum çünkü. Yavaş adımlarla oturdum yanına. "Nen var?" dedim. Umarsızca suratıma baktı. "Hiç, okul işte. Başlıyor." Gülümsedim. "Hadi ama, göreceksin bu yıl geçen senekinden daha güzel olacak." Birden kendimi camdan dışarıya bakarken buldum.
Rachel B. Morningstar
Slyterin III.Sınıf
Slyterin III.Sınıf
Rachel B. Morningstar

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Kompartıman III  Left_bar_bleue85/100Kompartıman III  Empty_bar_bleue  (85/100)

Kompartıman III  Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman III    Kompartıman III  Icon_m21C.tesi Kas. 27, 2010 7:56 am

Yavaş adımlarla yanıma oturup ''Neyin var''dedi ve sözlerine devam etti "Hadi ama, göreceksin bu yıl geçen senekinden daha güzel olacak.". Benimde istediğim buydu zaten. Yeni ve huzurlu bir yıl. Ama sanırım bu mümkün değildi. Okulun başlamasına bende çok seviniyordum ama I. sınıflar hala sinirimi bozuyordu. Kafamı çevirdiğimde abimi camdan bakarken buldum. Kulaklığımı çıkartıp ''Ne oldu abi. Suratın bembeyaz olmuş.Azcık daha otur istersen'' dedim ve çantamdan çikolata çıkartıp ona verdim. Sanırım bir şeye canı sıkılmıştı. Üstüne gitmek istemiyordum. Eğer onu üstüne gidersem bana kızabilirdi. Derin bir iç çektikten sonra bana bakıp konuşmaya başladı

Kompartıman III
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kompartıman II
» Kompartıman IV
» Kompartıman V
» Kompartıman I