Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karanlıkta ki "Ben"!?

2 posters
YazarMesaj
A. Caterina Lilah
Yönetici | Dungeon Master | Gryffindor | IV.Sınıf
A. Caterina Lilah

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Kaptan & Arayıcı
Rpg Puanı:
Karanlıkta ki "Ben"!?  Left_bar_bleue100/100Karanlıkta ki "Ben"!?  Empty_bar_bleue  (100/100)

Karanlıkta ki "Ben"!?  Empty
MesajKonu: Karanlıkta ki "Ben"!?    Karanlıkta ki "Ben"!?  Icon_m21Paz Ara. 05, 2010 9:48 pm

Karanlıkta ki "Ben"!?  Adreannaisabella
Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven

Kurgu:Adreanna sıkıntıdan patladığı bir akşam Delmira'yla buluşmak için teyzesinden onu Üç Süpürge'ye bırakmasını ister.Herşey gayet iyi gibi görünüyordur.Genç kızı ne geceleri karşısına çıkacak olan çocuklar ne de Karanlık tarafta kalmaya yüz tutmuş sıçancıklar korkutuyordur.Peki ya bu sefer karşısına çıkacak kişi Karanlığın içinden gelmiş biriyse?Adreanna kendini hiç böyle bir çıkmazda bulmamıştı.Bir büyücüyle baş edebilirdi,bir ölüm yiyenlede...Fakat karşısındaki kan içen bir psişikse?İmkansız olan şeyler ilk defa bu kadar ürpertici gözüküyordu.Ve de şuna bir bakın.Karşısındaki Adreanna'nın tıpatıp kopyası olan biriyse?!.Yetenekli büyücüyü gerçekten zorlu bir akşam bekliyor...

Zaman:Tipik bir sonbahar akşamıdır.Hafif bir meltem havaya soğukluk katıyordur.Gökyüzündeki kara bulutlar yüzünden yıldızlar gözükmüyordur.Sadece 'yeni ay' net bir şekilde gözlenebiliyordur.

Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven
Isabella Marie Petrova
Vampir
Vampir
Isabella Marie Petrova

Lakap : Bella

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:
Karanlıkta ki "Ben"!?  Left_bar_bleue92/100Karanlıkta ki "Ben"!?  Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Karanlıkta ki "Ben"!?    Karanlıkta ki "Ben"!?  Icon_m21Ptsi Ara. 06, 2010 3:46 am

Susuzluk...
Bella, boğazındaki yanma hissi bir nebze olsun giderildiği için rahatladı ve yasak ormandan avladığı geyiği bir ağacın altına sürükledi. Şaşırtıcıydı, bir vampir olmasına rağmen oradan sağ çıkabilmesi... Gerçekten büyük bir şanstı doğrusu.
Kanı sonuna kadar çekildiğinden bembeyaz kesilmiş, yere bir yorgan gibi serili geyiğe son bir kez baktı ve oradan uzaklaştı.
Neredeyse bir saat boyunca yürüdüğünü kendi bile fark etmemişti, şimdi Üç Süpürge'nin önündeydi. Dikkatli bir biçimde barın üstünü gölgeleyen ağacın üzerine tırmandı ve uzun avlanma sürecinin kirlerini üzerinden atmak istercesine gözlerini kapayarak tüm duyularını açtı. İçeride bir dolu insan vardı, keskin kulakları kahkahaları ve birbirine karışmış farklı sesleri teker teker ayırt edebiliyordu. Ayrıca, burnuna şiddetli bir şekilde kök birasının o alkollü kokusu dolmuştu, fakat ne kadar alkolik olursa olsun hiç bir koku o çekici mavi damarlarda akan insan kanının kokusunu bastıramazdı.
Umursamıyordu. Hala aç olduğu ve o iri geyiğin kendisini doyuramadığı pekala bir gerçekti, fakat o, sadece hayvan kanıyla beslenmeye artık alışmıştı.
Bir kaç dakika sonra, onca kahkaha ve insanların arasına karışmanın verdiği bunaltıcı duyguyla yerinde doğruldu ve çevik bir hareketle ağacın üzerinden atladı. Ve o anda, almaması gereken bir kokuyu aldı.
Bu koku, kan kokusuydu. Bir insan kanının kokusu. Fakat... Bu öylesine bir kokuydu ki, Bella'nın tüm iştahını yeniden kabartan bir eroin gibiydi. Dişlerinin uzadığını ve zevkle zonkladığını hissetti. Hemen, hem de hemen buradan gitmesi gerekiyordu.
Vücudunu bara çevirerek tısladı.
Kendine hakim olamıyordu. Bu öylesine birşeydi ki, Bella bu kanın sahibinde pompalanan o lezzetli, ılık kanın tadını neredeyse alabiliyordu.
Birden elektrikler kesildi ve, gülüşmelerin ardını gürültülü bir şimşek izledi. İnsanlar sıkıntıyla homurdanmaya başlamışlardı. Muhtemelen aciz gözleriyle hiç bir şey göremiyorlardı.
Bu kesinlikle harika bir fırsat!
Hemen içeri girmek, o lezzetli ılık sıvıyı bitirene kadar içine çekmek ve oradaki herkesi teker teker öldürmek...
HAYIR!
Bella olduğu yerde durdu ve ter içinde kaldığını fark ederek derin bir nefes aldı.
Sen, bir yemin ettin.
Sinsice gülümseyerek barın içerisine daldı ve telaşlı insanların arasından bir gölge gibi sıyrılarak avının yanına doğru yürüdü.
Karanlık olsa bile, yüzünü gayet net bir şekilde görebilirdi, fakat şu anda baktığı ve bakmak istediği tek şey mükemmel, pürüzsüz ve beyaz boynuydu. Avının yanına bir adım daha yaklaşarak, tadını yavaş yavaş çıkarmak istediği için bir süre bekledi ve isterik bir kahkaha attı. Avı, kahkahayla Bella'nın varlığını yeni fark etmişçesine huzursucza kıpırdandı ve telaşlı gözlerle etrafı taramaya başladı.
Artık kaçış yoktu. Kontrolünü kaybetmişti. Şimdi, ona acı çektirip yavaşça öldürmeden önce biraz oyun oynayacaktı.
A. Caterina Lilah
A. Caterina Lilah

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Kaptan & Arayıcı
Rpg Puanı:
Karanlıkta ki "Ben"!?  Left_bar_bleue100/100Karanlıkta ki "Ben"!?  Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Karanlıkta ki "Ben"!?    Karanlıkta ki "Ben"!?  Icon_m21Ptsi Ara. 06, 2010 5:12 am

"Pekala teyze,tamam her neyse.Beni almayı unutma."
Teyzesi Clarie'ye çok eğlenmeyeceğini ve kök birasından içmeyeceğini anlatmaktan artık yorulmuştu.Siyah Mercedes nihayetinde gözden kaybolurken Adreanna rahat bir nefes aldı ve teyzesine yalan söylediği için kendini azarladı.Ah,lütfen.Üç Süpürge'ye gidiyorsunuz,Delmira'yla buluşacaksınız ve söylediğiniz sözlere bakın.Delmira'yla beraberseniz gerçekten harika zaman geçirir ve çok eğlenirdiniz.Kök birasını tokuşturup,kafaya dikmekte bu eğlencenin cabası haline gelirdi.
Genç büyücü dikkatle çevresini süzdü,hafif meltem siyah Mercedes'in klimasının üflediği sıcaklık yüzünden ısınmış olan suratına okkalı bir soğukluk geçirirken titremekten kendini alamadı.Şuan çoktan Üç Süpürge'nin kapısından içeri girmiş ve Delmira'yı beklemeye başlamış olması gerekiyordu.Ama buradaydı.İronikti fakat o lanet olası gel bir yerlerimi ısır diyen önsezileri Üç Süpürge'yle kendisi arasına görünmez bir duvar örmüştü sanki.Önsezilerine kulak asmamayı denedi.En son önsezilerine kulak asmadığında neler olduğu bir film sahnesi gibi beyninde oynarken,acının yoğunluğuyla eli karnına gitti.
"Saçmalık!"diyerek başını salladı.Bu akşam eğlenecekti ve bu da demek oluyordu ki tereddütlerini geride bırakmalıydı.Hafifçe üzerinde bir yük varmış gibi silkelendi ve emin adımlarla(!) Üç Süpürge'ye doğru yürüdü.Eli kapı koluna doğru uzanırken sadece bir an "Sanki gece bir yılan ve sana fısıldıyor..."diye düşündü ve bütün duygularına kapı önünde kalmalarını emrederek içeri girdi.
Girdiği anda gülen yüzler,kök birasının muhteşem kokusu ve sıcacık bir ortam onu sarmaladı.Tamam,sahte gülücüklerden nefret etse bile bu sıcacık ortama hayır diyemiyecek kadar bencildi.Bazı ipi salınmış serserilerin bakışlarını es geçerek gözüne kestirdiği boş bir masaya yerleşti.Saatine küçümseyici bir bakış attıktan sonra dışarıda kaç dakika oyalandığını anladı ve kendine sövdü.Buna rağmen Delmira gelmemişti,yani onu beklemek o kadar da sıkıcı gelmeyecekti.
Gözleriyle barı süzerken seslerin yoğunluğunda kayboldu ve sakince dışarısını dinlemeye başladı.Sanki içinde Karanlık kol geziyormuş gibi kötü bir hisse kapıldı.Huzursuzca sandalyesinde oynaşırken birden bire dünyası kararıverdi.Pekala,ardından gelen gürültülü şimşek sesi de kanıtlıyordu ki dünyası kararmamıştı.Sadece elektrikler kesilmişti.
Barı dolduran kahkahalar birden homurtuya dönüşürken daha da huzursuz olan genç büyücü gözlerini karanlığa alıştırmak için birkaç kez kırpıştırdı.Karanlık'ı düşünürken karanlığın bara bürümesi biraz(!) ürkütücüydü.Homurtular hala devam ederken Adreanna'nın arkasından gelen tiz ve kulağa melodi gibi gelen bir kahkaha genç büyücünün bütün dikkatinin arkasında ki siyah silüete kaymasına neden oldu.Beyninde tehlike çanları çalarken buradan uzaklaşması gerektiğini anladı.Fakat bunun için artık çok geçti.

Karanlıkta ki "Ben"!?
1 sayfadaki 1 sayfası