Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sihir Bakanlığı Alımları

2 posters
YazarMesaj
A. Caterina Lilah
Yönetici | Dungeon Master | Gryffindor | IV.Sınıf
A. Caterina Lilah

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Kaptan & Arayıcı
Rpg Puanı:
Sihir Bakanlığı Alımları Left_bar_bleue100/100Sihir Bakanlığı Alımları Empty_bar_bleue  (100/100)

Sihir Bakanlığı Alımları Empty
MesajKonu: Sihir Bakanlığı Alımları   Sihir Bakanlığı Alımları Icon_m21C.tesi Ağus. 21, 2010 11:47 pm

Sihir Bakanlığı Alımları Hogwarts
Sihir Bakanlığı alımları için aşağıdaki formu eksiksiz ve dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.Bu konuya mesaj atarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kod:

[size=13][color=silver][u]Başvuran Kişinin;[/u][/color][/size]
[size=11]
[b]Adı,Soyadı:[/b]
[b]Yaşı:[/b]
[b]Rp Deneyimi:[/b]
[/size]

[size=13][color=silver][u]Karakterin;[/u][/color][/size]
[size=11]
[b]Tam Adı:[/b]
[b]Hangi işi yapmak istiyorsunuz?:[/b]
[b]Neden?:[/b]

[b]Örnek Rp:[/b]
- En az [u]beş[/u] satır olmalıdır.
[/size]

Daniel Murga
Sihir Bakanı Yardımcısı
Sihir Bakanı Yardımcısı
Daniel Murga

Lakap : Bay Murga..

Bilgiler
Özel Yetenekler: Çatalağız
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:
Sihir Bakanlığı Alımları Left_bar_bleue88/100Sihir Bakanlığı Alımları Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları   Sihir Bakanlığı Alımları Icon_m21Paz Ekim 10, 2010 7:51 pm

Başvuran Kişinin;

Adı,Soyadı:Aslında tanınan biriyim Very Happy Very Happy Batuhan Başaran
Yaşı:14
Rp Deneyimi: Bazı oyunlarda 2.5 sene sitelerde 3-4 ay

Karakterin;

Tam Adı:Daniel Murga
Hangi işi yapmak istiyorsunuz?:Sihir Bakanı Yardımcısı
Neden?:Bir bakanın yardımcısı olamsı lazım disiplinli ve sihir işlerine bakacak buna kendimi laik gördüm..

Örnek Rp:
- En az beş satır olmalıdır. Hemen Yazıyorum xD Elif,Aslı,Alara,Senanur Selamlar Very Happy xD Very Happy Very Happy

Kod:
- Darmstadt sokaklarında yavaşça yürüyor ve bir tehlike varmış gibi gözlerimle etrafı süzüyordum.
Sanki içimde izleniyormuşum gibi bir his vardı.Askeri eğitimimden kalma bir şüphelenme duygusuydu belkide bu.
Evime ulaşmak için ara ve karanlık dar sokaktan geçmek zorundaydım ve bu açıkçası içimi ürpertiyordu.Bir yanım oraya girme diye bağırırken bir diğer yanımda beni cesaretlendiriyor ve oraya doğru sürüklüyordu.Cesaretlendiren yanıma kulak verdim.Nede olsa artık bir yetişkindim.Korkmamın bir alemi yoktu.Hafif adımlarla tedirgin bir halde karanlığa girdim.
Kendimi cennet ve cehennem arasında bir köprüde gibi hissediyordum.Üzerimde yetişkinliğime yakışmayacak bir korku vardı.Adımlarımı sıklaştırdım,şuan tek istediğim güvenli evime gitmekti.Burada daha önce hiç görmediğim yada fark etmediğim dükkanlar ve barlar vardı.Tanrım,nerden gelmişti başka bir yerden gitme fikri aklıma?Sakinleşmem ve oyalanmadan yürümem gerekiyordu!Barın önünden geçerken birşey gözüme ilişti...Sanki bir melekti,durup ona bakmaktan kendimi alamayacağım bir melek.Kız barın önünden ayrılıp arka sokağa doğru giderken hala ona baktığımı farkettim.Onu takip ettiğimi ancak karanlığa doğru ilerlediğimi farkedince anladım.İç sesim 'Ne olursa olsun peşini bırakma'diyordu.Ona uymalımıydım bilmiyordum,tek bildiğim şey gördüğüm en güzel kızın arka sokağa gittiğiydi.Kalbim deli gibi atıyor,sanki fırtınalı bir günde tekneyle denize açılmışım izlenimi veriyordu.Kızın arkasını döndüğünü ve kahverengi rengi saçlarının parladığını görür gibi oldum.Ama biraz sonra o güzel parlaklık kayboldu.Bu nasıl olabilirdi!Yoksa halisülasyon falan mı gördüyordum?Arkamda bir sıcaklık hissedince ürperdim.Kalbim yuvasından çıkacakmış gibi atıyordu,teslim olacak bir suçlunun kalp atışları gibiydi.Ellerini boynumda gezdirdiğini hissettim.Neden bir heykel gibi duruyordum?Neden kaçmıyordum?Beni burada tutan birşey vardı.Belkide kaderdi!-Senin gibi bir yakışıklının buralarda ne işi var,dediğini duydum.Ona tam cevap verecektim ki boynumda içimi ısıtan bir yoğunluğu hissettim.O her zevkle inlediğinde ben enerjimi kaybediyor ve içimden kanın çekildiğini anlıyordum.Beni bıraktığında kendimden geçmiş bir haldeydim.Yoğunluğun olduğu yer yanıyor ve dayanılmaz bir acı veriyordu.Görüşüm bulanıklaşıyor ve boynumdaki acı gitgide dahada artıyordu.Son olarak gördüğüm şey kızın güzel yüzü oldu.Gözlerimi gerçek dünyaya açtığımda,kendimi daha güçlü ve yeni hissediyordum.Sadece eksik ve ihtiyaç duyduğum birşey vardı.Ve tek hissettiğim boğazımdaki kuruluk ve aç olduğumdu...
Not:Kurgudur!
A. Caterina Lilah
A. Caterina Lilah

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Kaptan & Arayıcı
Rpg Puanı:
Sihir Bakanlığı Alımları Left_bar_bleue100/100Sihir Bakanlığı Alımları Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sihir Bakanlığı Alımları   Sihir Bakanlığı Alımları Icon_m21Paz Ekim 10, 2010 7:52 pm

Kabul edildi.Rütbeniz veriliyor.^^

Sihir Bakanlığı Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası