Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çifte Randevu.

3 posters
YazarMesaj
Delmira Etta Heloise
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Delmira Etta Heloise

Lakap : DeL.

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Kaptan & Arayıcı
Rpg Puanı:
Çifte Randevu. Left_bar_bleue96/100Çifte Randevu. Empty_bar_bleue  (96/100)

Çifte Randevu. Empty
MesajKonu: Çifte Randevu.   Çifte Randevu. Icon_m21C.tesi Ekim 02, 2010 10:47 pm

Çifte Randevu. Xcuk48&Çifte Randevu. Kristen-Stewart-kristen-stewart-15795286-100-100&Çifte Randevu. 002
Delmira Etta Heloise Eva Jenny Olivia Lucifer Morningstar

Kurgu;Üç farklı bina üç farklı karakter.Nasıl bir araya geldi bunlar ? Delmira sayesinde.Her binadan arkadaşı olan genç kızımız Delmira en yakın arkadaşı Eva ve Slyterindeki arkadaşı Lucifer'a buluşmak için aynı saati söyler.Delmira sonradan yaptığı hatanın farkına varır ama çok geçtir.Bir slyterin ve bir gryffindorluyu yanyana getirmek zorundadır.Eva ve Lucifer ilk andan itibaren birbirlerinden etkilenirler.Ama ikiside keçi kadar inatçıdır.Bu iki safın arasını yapmak Delmiraya düşmektedir.Buradaki asıl soru şu ki Delmiranın suçu ne ?

Zaman;Hava güneşlidir ama boğucu bir sıcak yoktur.Okulların açılmasına az bir zaman kalmıştır ve parkta buluşmak için son derece güzel bir gündür.

En son Delmira Etta Heloise tarafından C.tesi Ekim 02, 2010 11:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Delmira Etta Heloise
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Delmira Etta Heloise

Lakap : DeL.

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:
Çifte Randevu. Left_bar_bleue96/100Çifte Randevu. Empty_bar_bleue  (96/100)

Çifte Randevu. Empty
MesajKonu: Geri: Çifte Randevu.   Çifte Randevu. Icon_m21C.tesi Ekim 02, 2010 11:17 pm

Yavaş adımlarla parka doğru giderken günümün ne kadar güzel geçeceğini düşünmekle meşgüldüm.Eva ile buluşacaktım tüm günümüzü muzurluk yaparak quidditch hakkında sohbet ederek geçireceğimizi umuyordum.Her zamanki tırı vırılardandı işte.Yinede içimdeki birşey unuttuğum hissinden bir türlü kurtulamıyordum.Dalgın dalgın ne unutmuş olabileceğimi düşünürken gözlerimin faltaşı gibi açıldığını farkettim.Bugün günlerden Cumartesi miydi ? Hayır Hayır olmamalıydı.Ve saat neredeyse 12'ye mi geliyordu ? "Tanrım!Ravenclawden kesinlikle kovulacağım" diye mırıldandım.Nasıl bu kadar unutkan olabilirdim ? Slytherinli bir arkadaşım ile Gryffindorlu bir arkadaşıma aynı yerde aynı saatte ve aynı günde buluşma sözü vercek kadar saftım."Eva beni öldürecek." diye düşünerek koşmaya başladım belki ikisinden önce oraya ulaşabilirsem bu hatayı düzeltebilirdim.Bildiğim tüm duaları mırıldanarak rekor kıracak sürede parka ulaştım etrafta kimse görünmüyordu.Soluklanmaya çalışarak en yakınımdaki banka çöktüm.Yavaş yavaş beynime kan gittiğini hissettiğimde arkadaşlarıma ulaşabilecek bir yol düşünmeye çalıştım.Büyü yapmam okul dışında yasaktı.Lanet olası muggle telefonlarını kullanmayı bilmiyordum! Ne yapacaktım ben ? Düşün Düşün diye mırıldandım.Şuan beni kurtarabilecek tek bir neden gösterebilseydim keşke.Çaresizlik içinde derin bir iç çektim ve karşı taraftan Evanın gülümseyerek bana doğru geldiğini ve Lucifer'ında onun tam arkasından bana doğru baktığını gördüm.Kaçışım yoktu.Bir Gryffindorlu ve Slytherinli arasında sıkışıp kalmıştım.
A. Caterina Lilah
Yönetici | Dungeon Master | Gryffindor | IV.Sınıf
A. Caterina Lilah

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:
Çifte Randevu. Left_bar_bleue100/100Çifte Randevu. Empty_bar_bleue  (100/100)

Çifte Randevu. Empty
MesajKonu: Geri: Çifte Randevu.   Çifte Randevu. Icon_m21Paz Ekim 03, 2010 3:05 am

Genç kızın hazırlanması sadece iki dakikacık sürmüştü!Evet,bazı kızların süslü püslü davranışları ve saatlerce ayna karşısında vakit öldürdüklerini kaideye alırsak kesinlikle rekor Eva'nın elindeydi.Ruh ikizini görmek için erkenden kalkmış,kahvaltısını yapmış ve buluşma saatinin bir an önce gelmesi için Abella ve Appa ile oyalanmıştı.Hatta o ara bir sinek ona dadanmış ve Eva'nın ağzından "Seni pis sinek!Kaçma,öldürücem!" gibi tehtitvarimsi cümleler çıkmıştı.
Sonunda saat 11 olduğunda genç kız teyzesine sadece ufak bir not bırakarak arabasını almıştı.Kesinlikle bu bir cesaret göstergesiydi.Alo,Bayan Aleo kesinlikle kendisinden başka kimsenin-hatta Bay Smith'in bile-arabasına dokunmasına izin vermezdi.Eva ise büyük bir cesaret sergileyerek-yüzünde büyük bir gülümsemeyle-arabaya binmiş ve onu Old Gween Parkına doğru sürmeye başlamıştı.
Yolda giderken nedenini bilmediği bir hazın içini doldurduğunu farketti.Aslında bunun nedeni apaçık ortadaydı.Ruh ikiziyle buluşacaktı!Sadece bu hazzın başka birşeyden dolayı kaynaklanıyor olduğunu düşünüyordu.Çünkü Del'in yanına giderken her zaman gülerdi ve rahat olurdu fakat bu rahatlık eskisi kadar tanıdık değildi.
Sonunda düşüncelerinden kurtulabildiğinde anahtarlarını almadığını anımsadı.Son günlerde cidden unutkan cesur bir tavuktan farksızdı.Derin bir iç çekti ve "Yine Marry'den azar işiteceğim!Neden bu kadar azarcı olmak zorundasın,Marry?"dedi kıkırdamasına engel olamadan.
Nihayet boş bir yer bulabildiğinde hızla arabadan indi ve parkın çitlerinin üstünden atlayarak banklara doğru yürümeye başladı.Sarı kuşunun telaşlı bir halde banklarda oturduğunu görünce yüzündeki gülümseme dahada büyüdü.Del'in aniden başı ona doğru döndüğünde biraz ürksede adımlarını yavaşlatmadan ilerledi.İkizinin yüzündeki ifade aynen şöyle diyordu;"Eva,lütfen beni öldürme!"
Eva Del'in önüde durdu ve gözlerini kısarak ona baktı.Del'e "Bu bakışı biliyorum!" derken arkasında birinin olduğunu hissetti.
Lucifer Morningstar
Slytherin IV.Sınıf | Sınıf Başkanı
Slytherin IV.Sınıf | Sınıf Başkanı
Lucifer Morningstar

Lakap : Luci

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Arayıcı
Rpg Puanı:
Çifte Randevu. Left_bar_bleue91/100Çifte Randevu. Empty_bar_bleue  (91/100)

Çifte Randevu. Empty
MesajKonu: Geri: Çifte Randevu.   Çifte Randevu. Icon_m21Paz Ekim 03, 2010 4:42 pm

Ayakkabılarımı giymiştim ve dışarıya ilk adımımı atmıştım. Hava çok güzeldi. Derin bir nefes aldım. O anda zamanlaması harika olan bir rüzgâr dağınık saçlarımı uçuşturdu. Oh! Saatime baktım hemen. Saat daha 09:00’du. Bu kadar erken evden çıkmamın amacını biliyordum. Yürüyerek gidecektim. Yürümeye başladığım anda kendimi bahçede çimlerin üzerine oturmuş halde buldum. Tabi ya. Geceleri çalışan şu bahçeyi sulayan fıskiyeler. Usulca doğruldum, arkama doğru baktım. “Lanet olsun!” Bunu hem fıskiyelere hem de ıslanıp çamur olan pantolonumun arka tarafına söylemiştim. Ayrıca popom da acıyordu. Bereket versin ki saat daha erkendi. Eve girdim tekrar. Fazla uzun sürmedi pantolon değiştirmem. Evden çıktım, kapıyı kilitledim. Tekrardan derin bir nefes aldım. Saate baktım. “Lanet olsun!” diye bağırmışım. Haklıydım çünkü saat 10:00’u gösteriyordu. “Hadi ama. 1 saatte nasıl pantolon değiştirilir yarışmasına katılsam kesin birinci olurdum.” Diye mırıldandım. Artık dikkatlice bahçe kapısından geçiyordum. Ve geçtim! Oh çok mutluyum. Fazla zamanımın olmadığını aklıma getirince otobüs durağına doğru koşmaya başladım, başlamadım. Hızlı davranmak istemiyordum çünkü sonuçlarının ne olacağını biliyordum. Acele etmeden yavaş yavaş o koca şirin popomu sallaya sallaya yürüdüm. Tabii ki karşıdan gelen kızlara baktım çünkü onlar bana bakıyordu. Ben her zamanki gibi suçsuzdum. Yada suçsuz numarası yaptığımı düşünüyordum. Otobüs durağına gelmiştim ve hep benim için umutsuz bir vaka olan otobüsleri beklemeye başladım.
Gelmiyordu lanet olası şey. İçimden otobüse, o dört tekerleğine, içinde kaç tane olduğunu hatırlayamadığım yolcu koltuklarına binlerce kez küfür ettim. “Hadi be nerde kaldın! Oha! Saat 10.30!” Biraz daha bekledim, bekledim, bekledim. Artık otobüs şoförüne de küfür ediyordum. Aha! Ve otobüs assolist edasıyla sallana sallana geliyordu. Hemen otobüse atladım, atladım ve şoföre tabii ki güzel bir bakış atmayı ihmal etmedim. Otobüs ilerliyordu. Yeni yolcular biniyordu, iniyordu. Farklı farklı suratlar… Aradan zaman geçti. Otobüste The Beatles'ın P.S. I Love You parçasını mırıldanırken Old Gween Park’ına geldiğimi gördüm. Bir acele otobüsten indim. Oh! Buradaki hava daha güzeldi be! Yavaş yavaş yürürken bir kız çarptı gözüme. Önümden gidiyordu. Sağ tarafta çitlerin arkasındaki araba onundu çünkü indiğini görmüştüm. Arkadan bakınca hoş bir kızdı. Kızılımsı saçı vardı. Gidip konuşsam mı diye düşünürken ilerdeki bankta oturan ve bana ürkmüş ifadesiyle bakan Delmira’yı gördüm. Gülümsedim. Şaşırtıcı olan önümdeki kızılımsı saçı olan hoş kız da banklara, hatta Delmira’nın oturduğu banka doğru gidiyordu. Ve şuan bir kızın arkasındaydım. Evet, kendimi şuan sapık gibi hissediyordum. Adımlarımı yavaşlattım. Sakin sakin –yine o kızın arkasından- banklara doğru gidiyordum. Sonunda Delmira’nın yanındaydık. Yanındaydık diyorum çünkü önümdeki kız hala önümdeydi ve Delmira’nın surat ifadesi ağlayacakmış gibiydi..
Önümdeki kız, “Bu bakışı biliyorum!” dedi ve aniden arkasına döndü. Döndü ve çığlık atması bir oldu. O çığlıkla bende haykırmışım… Kendimi toparladıktan sonra kızın yüzüne baktım. Yalan söylemeyeceğim. Etkilenmiştim. Yeşil gözleri beyaz suratını süslüyordu sanki. Masum bir ifade takınarak “Öhö öhö. Mm. Delmira? Bana arkadaşının da geleceğini söylememiştin.” Dedim bana doğru dönük olan kızın yanından bakarak arkasındaki banklarda oturan Delmira’ya. Ih mıh etti. Anlamıştım. İçimden “Uuu bugün süper bir gün olacak.” Derken sırıttığımı fark etmemişim. Önümde duran kız sert çıkarak “Noldu? Komik bir şey mi var?” dediğinde bildiğin irkildim. Umarsızca “Hiç” dedim. Birden Delmira ayaklanıp yanımıza geldi ve endişeli bir biçimde “Mm. Eva , bu Lucifer. Hogwarts’tan. Lucifer, bu da Eva, benim ruh ikizim.” Elimi öne doğru uzattım. “Tanıştığıma memnun oldum Eva. Normalde sürprizleri sevmem ama bu baya hoşuma gitti.” Dedim. Önce duraksadı. Delmira’ya güzel bir bakış attıktan sonra “Peki, bende tanıştığma memnun oldum Lucifer. Söyle bakalım hangi binadansın?” dedi. Kendimden emin bir biçimde “Slytherin. Bina Başkanıyım.” Diyecektim ki, diyemedim. Delmira atladı…
A. Caterina Lilah
A. Caterina Lilah

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:
Çifte Randevu. Left_bar_bleue100/100Çifte Randevu. Empty_bar_bleue  (100/100)

Çifte Randevu. Empty
MesajKonu: Geri: Çifte Randevu.   Çifte Randevu. Icon_m21Paz Ara. 05, 2010 9:32 pm

*İstek üzerine başlık kilit.

Çifte Randevu.
1 sayfadaki 1 sayfası