Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

O P H E L İ A.damned

+3
Delmira Etta Heloise
Lucifer Gabriel
Ophelia Damned
7 posters
YazarMesaj
Ophelia Damned
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf
Ophelia Damned

Lakap : Ophy

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
O P H E L İ A.damned Left_bar_bleue91/100O P H E L İ A.damned Empty_bar_bleue  (91/100)

O P H E L İ A.damned Empty
MesajKonu: O P H E L İ A.damned   O P H E L İ A.damned Icon_m21C.tesi Ekim 09, 2010 7:53 pm

...O P H E L İ A D A M N E D...

O P H E L İ A.damned 158-200x300 Ad: Ophelia
Soyad: Damned
Sihirsel Soy: Safkan
Burcu: Aslan
Doğum Yeri: Fransa
Uyruk: Fransız
Ana Dil: Fransızca
Diğer Diller: İngilizce ve İtalyanca
Asa: Lanetin Mantığı
Mezun Olduğu Okul veya Bina: Gryffindor.

O P H E L İ A.damned 7aa2afafde99e8f35ff1e0a62d163b9bJESSİCA NASIL BİRİ?
Ophelia safkan bir büyücü olduğu için hayat onun için biraz daha kolay geçmiştir. Babası tüm çatlak huylarını kızına bırakmıştır. Aynı zamanda annesi de tüm düzenli huylarını kızına bırakmıştır. Yani bu kızı birine küfretmenin yanlış bir şey olduğunu küfrederek anlatırken görebilirsiniz. Az buçuk dengesizdir. Davet ederseniz tüm yaramazlıklara hemen katılır. Kurallara uymak onun için azap sayılır. Ama Fransız olduğu için her zaman bir lady gibi davranmak zorundadır. Konuşmasına dikkat etmek ( sadece annesinin yanında ), düzgün bir şekilde oturmak. Bunlar onun karakterinin yapısı olmak zorundadır. Ama böyle bir şeyi bekleyen varsa daha çok beklemelidir. Her şeyi ciddiye alan bir tip değildir kendileri anlayacağınız. Yramazdır. Birilerinin onu koruması gerekmektedir. Yoksa çok geçmeden ceza manyağı olabilir. Ayrıca patavatsızdır da kendileri. Ophelia kendisine yalnızca Ophelia denmesini tercih ediyor. İsim kısaltmalarının kendisine göre pek de mantıklı olmadığını düşünüyor. Ophelia bedensel olarak gayet sağlıklı biridir. Onun hastalığı tamamen psikolojiktir. Gergin olduğunda, üzüldüğünde ya da korktuğunda genelde kudsar. Bunu çok fazla belli temez. Çünkü çok fazla gerilmez. Her zaman konuşmasına belirgin bir Fransız aksanı hakimdir. Ve bazen kimsenin duymasını istemediği şeyleri Fransızca söyler.
BU GENÇ KIZIN HAYATI
Babası ve annesi seherbaz olan bu yavru babasını çok küçükken kaybetmiştir. Babası ölümyiyenler tarafından öldürülmüştür. Ve önceleri annesinin bu işi yapmasını istememiştir. Fakat sonra bu saçma tutumundan vazgeçmiştir. 5 yaşından bu yana onu annesi büyütmüştür tek başına. Ama babası ölmeden önce onunla çok fazla zaman geçirdiği için babasına çekme gibi bir şansı olmuştur. Babası da okulda Quidditch takımında olduğu için bu spor sevgisini kızına aşılamaktan hiç çekinmememiştir. Annesi herzaman iyi bir eğitime inandığı için onu Hogwarts öncesinde muggle okullarına da yollamıştır. Her zaman annesinin akrabalarıdan nefret etmiştir. Onlar kadar berbat birilerini görmüş müdür bilmiyor kendisi. Aslında ne kadar vurdumduymaz davransada bu davranışlarının altındaki tek sebep babasının ölmüş olması ve bu yüzden insanların ona acımalarını istememesidir. Çünkü ne kadar üzgün davranırsa insanlar ona o kadar acıyacaktır. Ve Ophelia'nın da bunu herkese belli etmek istememesidir. İçindeki hep yarım kalmış o tarafı bir şekilde su yüzüne çıkarmak istememesindendir.

O P H E L İ A.damned Ashleygreenegold1200x30SEVDİĞİ ŞEYLER
-Tüm dostları
-Quidditch
-Çilek
-Çikolata

NEFRET ETTİĞİ ŞEYLER

-Böcekler
-Erkek parfümleri ( aşırı sıkıldığında )
-Karanlık
-Acı
-Anne tarafından kuzenleri

En son Ophelia Damned tarafından Salı Ekim 12, 2010 2:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Ophelia Damned
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf
Ophelia Damned

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:
O P H E L İ A.damned Left_bar_bleue91/100O P H E L İ A.damned Empty_bar_bleue  (91/100)

MesajKonu: Geri: O P H E L İ A.damned   O P H E L İ A.damned Icon_m21C.tesi Ekim 09, 2010 7:55 pm

IKONLAR

...LOADİNG...

İLİŞKİLER

...LOAİNG...
Ophelia Damned
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf
Ophelia Damned

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:

MesajKonu: Geri: O P H E L İ A.damned   O P H E L İ A.damned Icon_m21C.tesi Ekim 09, 2010 7:56 pm

#İLİŞKİLER2#
O P H E L İ A.damned Ac2-2
#Lucifer#
#Zararlısın Benim İçin#
Annemin seherbaz olması nedeniyle çoğu ölüm yiyeni ismen de olsa tanırım. Ve seni bir kaç kere Gelecek Postasında okumuştum. Annemin senden sümsük diye bahsettiğini de duymuştum. Ne kadar sümsüksün bilemem ama Karanlık Lady'nin yardımcısı olman seni biraz dokunulmaz kılmış sanırım. Hakkında sadece bu kadarını biliyorum.

O P H E L İ A.damned 151
Delmira Etta
#Sebepsiz Nefret#
Nedense sana gıcık oluyorum. Bilmiyorum sebebini. Normal şartlarda kimseye böyle kin beslemem. Seninle geçmişim bile yok. Sadece seçmen şapkaya giderken duymuştum ismini o kadar. Ama biliyor musun hayattaki en büyük hobim sanırım sana laf dokundurmak olacak. Ama sen de benden aşağı kalmıyorsun.

O P H E L İ A.damned 22
#Maia#
#Başarılı Olmamın Sebebi#
Kehanet sevdiğim bir ders aynı zamanda başarılı olduğumda bir ders. Bunu size yoruyorum Profesör. Bazen size insanların içini görebildiğinizden dolayı hayranlık duyuyorum. Bazen bana kötü gözle baktığınızı düşünürken yanıldığımı anlıyorum.

O P H E L İ A.damned Chace-Crawford-chace-crawford-479574_100_100
#Lucifer Jr.#
Ay Bir Yılancık! Hemen Yön Değiştir.#
Senin için olumlu şeyler söylemek ister miydim? Elbette hayır. Seninle karşılaşmak o gün için günümün berbat geçmesinin yegane sebebi. Bu yüzden karşılaşmayalım şekerim.

O P H E L İ A.damned 3708721317422d6b8032o
#Leona#
#Sevdiğim Nadir Öğrencilerden#
Farkındayım Gryffindorluyum ve belki de Aslanlarla iyi anlaşmam gerekiyor ama anlaşamıyorum yapamıyorum. Çok yapma ilişkiler kuruyorlarmış gibi gelyor. Ama sen şanslısın sana gıcık olmuyorum. Aksine seviyorum.

O P H E L İ A.damned 3886948651_5e89257a6e
#Cristine#
#Sevdiğim Nadir Öğrencilerden#
Zevklerin bana kalırsa biraz boş. Ayakkabı ya da elbise yerine büyülere vakit ayırabilirsin. Ama bu senin tercihin. Ve inanadığın şeylere rağmen beni sıkmıyorsun. İşte bu yüzden yanımdasın ve yanındayım.

En son Ophelia Damned tarafından Paz Kas. 21, 2010 8:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Lucifer Gabriel
Ölüm Yiyen | Karanlık Leydi'nin Yardımcısı
Ölüm Yiyen | Karanlık Leydi'nin Yardımcısı
Lucifer Gabriel

Lakap : Devil(Şeytan)

Bilgiler
Özel Yetenekler: Zihinfendar
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:
O P H E L İ A.damned Left_bar_bleue88/100O P H E L İ A.damned Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: O P H E L İ A.damned   O P H E L İ A.damned Icon_m21Paz Ekim 10, 2010 12:45 am

Adımı dedikodularda duymuş ol ben kötüyüm unutma ^^ Ayrıca ekle lütfen Very Happy
http://www.hssl.tk
Delmira Etta Heloise
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Delmira Etta Heloise

Lakap : DeL.

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Kaptan & Arayıcı
Rpg Puanı:
O P H E L İ A.damned Left_bar_bleue96/100O P H E L İ A.damned Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: O P H E L İ A.damned   O P H E L İ A.damned Icon_m21Salı Ekim 12, 2010 6:00 pm

Bende Geldim O P H E L İ A.damned 30830
Bende Nasıl ekli olduğunu Biliyorsun
O P H E L İ A.damned 802588
İkonlar;
Spoiler:
Ophelia Damned
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf
Ophelia Damned

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:

MesajKonu: Geri: O P H E L İ A.damned   O P H E L İ A.damned Icon_m21Salı Ekim 12, 2010 6:19 pm

İkinizde eklendiniz. Sorun varsa söyleyin.
Maia Akslepios
Okul Müdüresi | Kehanet Profesörü
Okul Müdüresi | Kehanet Profesörü
Maia Akslepios

Lakap : Mai

Bilgiler
Özel Yetenekler: Geleceği Görebilme
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:
O P H E L İ A.damned Left_bar_bleue96/100O P H E L İ A.damned Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: O P H E L İ A.damned   O P H E L İ A.damned Icon_m21Çarş. Ekim 13, 2010 1:51 am

Benide ekle genç bayan.
Gryffindorlu olmana rağmen sendeki birşeyler Slytherin havasına giriyor.Hırsının bazen gözünü bürüdüğünü düşünüyorum.Aydınlık'ı umarım tüm kalbinle hissediyorsundur.Derslere gelince kesinlikle sevdiğim öğrencilerimdensin.
'İconlar için'
Lucifer Morningstar
Slytherin IV.Sınıf | Sınıf Başkanı
Slytherin IV.Sınıf | Sınıf Başkanı
Lucifer Morningstar

Lakap : Luci

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Arayıcı
Rpg Puanı:

MesajKonu: Geri: O P H E L İ A.damned   O P H E L İ A.damned Icon_m21Çarş. Ekim 13, 2010 11:42 pm

Beni de ekle. Kurguyu yaptın gibi zaten. İkoncan: O P H E L İ A.damned Chace-is-HOT-chace-crawford-12565810-75-75
Leona DeCampo
Gryffindor IV.Sınıf | Sınıf Başkanı
Gryffindor IV.Sınıf | Sınıf Başkanı
Leona DeCampo

Lakap : Leo

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Vurucu
Rpg Puanı:
O P H E L İ A.damned Left_bar_bleue93/100O P H E L İ A.damned Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: O P H E L İ A.damned   O P H E L İ A.damned Icon_m21Ptsi Ekim 18, 2010 5:04 am

ben de ben dee Very Happy
kurgu: iyi anlaştığımız bir gerçek, fakat o kadar da samimi değiliz. yine de, arkadaş denince akla gelen isimlerden birisin.
O P H E L İ A.damned 3708721317422d6b8032o
Ophelia Damned
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf
Ophelia Damned

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:

MesajKonu: Geri: O P H E L İ A.damned   O P H E L İ A.damned Icon_m21Ptsi Ekim 18, 2010 11:49 pm

Eklendiniz^^
Cristine Lockwood
Hufflepuff IV.Sınıf
Hufflepuff IV.Sınıf
Cristine Lockwood

Lakap : Crissie

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:
O P H E L İ A.damned Left_bar_bleue92/100O P H E L İ A.damned Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: O P H E L İ A.damned   O P H E L İ A.damned Icon_m21Ptsi Ekim 25, 2010 10:41 pm

Ay bensiz olmaz ama Very Happy
ikon da vereyim :
O P H E L İ A.damned 3886948651_5e89257a6e
kurgu senin olsun sunny
Ophelia Damned
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf
Ophelia Damned

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Rpg Puanı:

MesajKonu: Geri: O P H E L İ A.damned   O P H E L İ A.damned Icon_m21Paz Kas. 21, 2010 8:52 pm

Ekledim^^

O P H E L İ A.damned
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ophelia Damned
» Miss Damned Arıyor...