Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lady Pamelia

3 posters
YazarMesaj
Lady Pamelia Cauas
Slyterin IV.Sınıf
Slyterin IV.Sınıf
Lady Pamelia Cauas

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:
Lady Pamelia Left_bar_bleue90/100Lady Pamelia Empty_bar_bleue  (90/100)

Lady Pamelia Empty
MesajKonu: Lady Pamelia   Lady Pamelia Icon_m21Salı Kas. 16, 2010 5:09 am

(Oyuncunun)
Ad: Püren
Soyad: Soyadımı ailesel sebeplerden dolayı vermek istemiyorum, 2 sene sonra mahkeme ile değiştirteceğim, siz Aydoğdu olarak bilin.
Rp Deneyimi: Başka bir Harry Potter sitesinde rp yapıyorum aynı zamanda. 5 ay oldu.

(Karekterin)

Tam Adı: Lady Pamelia Cauas

Özellikleri: Delinin tekiyim arada sırada. Bu dünyaya Safkan olarak geldim ve Melez ya da Muggle, hepsinden nefret ediyorum. Fazla konuşmam. Benim gibilerle, nefret edenlerle iyi anlaşacağımı sanıyorum, çünkü beni onlardan başka kimse anlayamaz. Karşı tarafımda olmayı istemezsin, çünkü canını yakmam gerekirse, acımayacağım...

Üstün bir zekaya sahip değilim, ama yapmam gerekeni söylersen, sorgulamadan, doğru biçimde hallederim. Yani, lider değilim ama sadık bir yandaşım.

Sakarım, geçtiğim her yerde iz bırakmak gibi bir becerim var, bu bana doğumumla birlikte bahşedilen bir yetenek. Bir de göz konusunda sinir bozucu bir tike sahibim, karıştırmayalım o kısmı.

Muggle’larla yaşarken elektrikli gitar çalmayı öğrenmiştim, sevgili anneannem elekto gitar’a böyle söylerdi… Annem benim için gitarımı büyüledi, böylece elektrikli aletlerin çalışmadığı Hogwarts’da gitarımı rahatlıkla kullanabilecektim… Sanırım annemin hayatım boyunca benim için yaptığı en iyi, hatta tek iyi şey bu. Her neyse, müziğe merakım olduğunu anlamışsınızdır, kulak da vardır sormayın, ama sesim çok iyi diyemiyorum, bilirsiniz, şarkı söylerim fena değilim ama sesi gerçekten güzel olanların yanında kendi sesime iltifat etmek haksızlık olur… İlgilendiğim başka bir konu ise yabancı dil, diller… En az 7 dil öğrenmek istiyorum, dalga geçmeyin, ben bunu başaracağım!

Bina kavgalarını sevmem. Önemli olan insanların fikirleridir, cübbelerindeki armanın rengi değil.

Fiziksel Özellikler: Açık sarı saçlara sahibim, daha önce siyaha boyatmışlığım var onları, bir de bakır rengine döndürmeye çalışmıştım fakat turuncuyla sonuçlanmıştı. Şimdilik sağ tarfta saçımın dibinden ucuna kadar uzanan bir pembeyle yetinmeye çalışıyorum, gelecekteki planım da siyah balyajdır, duyrulur… Saçlarımdan pek uzak olmayan renkte oldukça beyaz bir tenim var, öyle ki bir havuz dolusu Muggle pudrası içine düşmüşüm gibidir ten rengim. Aynaya baktığımda kendim bile korkabildiğim mavi gözlerim var, ağladığımda ten rengimi tamamlarcasına beyaza yaklaşıyor renkleri, beni korkutan da bu işte. Ama güneşli günlerde, gözlerimdeki parıltıyla güzel bir maviye dönüştüklerini zannediyorum, en azından bu zamana kadar iltifatlar bu yönde olmuştur. İlginçtir, iltifat aldığımda asla kızarmam, utanırım ama hiçbir zaman, hiçbir koşulda yanaklarımın birazcık olsun pembeleştiklerini görmemişimdir, duymamışımdır. Bir de susup kalırım iltifat alınca, biçimli, kendiliğinden pembe olan ve renksiz parlatıcıyla ruj sürmüşüm izlenimi veren dudaklarıma nasıl duracağını bilemeyen bir gülümseme yerleştiririm.

Spotları yüzümden çekip vücudumun geri kalanını incelersek, 1,57’liğim, 62 kilo kadar çekiyorum. Ama hiçbir zaman tartıyla barışık olmadım, vücudum ince olsa da kilom fazlaymış gibi geliyor.

Uzun parmaklı ellerim, çirkin tırnaklarım var. Ama oje asla eksik olmaz.

Genelde siyah ağırlıklı giyinirim, fakat başka renklere de kötü gözle bakmıyorum.

Bina: Slytherin, çünkü ben ailemin hatasına düşmemeliyim, onların yaptıkları yanlışı yapmayıp kendimi affettirmeliyim ilkelerine ölümüne bağlı olduğum Karanlık Lord’a, Muggle ya da Melezler ile aynı binada olmamalıyım ben çünkü… Safkan bir büyücü olarak, Hogwarts’ın geleceğindeki Safkan dünyaya ve Safkan büyücü dünyasına katkıda bulunmalıyım.

Sorular…

I. Yapacağım ilk büyü ‘Silencio’ olurdu. Hayatımın 2 senesi boyunca içimdeki ışığı söndüren üvey babamı ve onunla evlenmesiyle birlikte değişen annemi susturup saatlerce bana yaptıklarını anlatmak isterdim. Anlarlardı belki, belki de üzülürlerdi.

II. Yalnız kalabilmek için, insanların tepkisini çekmemek için biryerlere ‘cisimlenmek’, herşeyi yalnız başıma düşünüp karar verebilmek için.

III. Ruh Emicileri görebilir ve daha pek çok büyülü varlığı, kolayca bir büyüyle kendini öldürebilir, çevresindekilerin zühnünü okuyup canlarını acıtacak anılarına erişebilir.

IV. Şok olurum sanırım. Çığlık atarım ve çeşitli hastalıklarım sebebiyle tansiyonum düşer, bayılırım.

V. Hırs, anlık zeka, odaklanmak.

Not: Görselliğe, renklere ve boşluklara dikkat etmeye çalıştım fakat çok fazla sorun çıktı, bu konuda üzgünüm.
A. Caterina Lilah
Yönetici | Dungeon Master | Gryffindor | IV.Sınıf
Yönetici | Dungeon Master | Gryffindor | IV.Sınıf
A. Caterina Lilah

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi: Kaptan & Arayıcı
Rpg Puanı:
Lady Pamelia Left_bar_bleue100/100Lady Pamelia Empty_bar_bleue  (100/100)

Lady Pamelia Empty
MesajKonu: Geri: Lady Pamelia   Lady Pamelia Icon_m21Salı Kas. 16, 2010 6:00 am

İlk önce Puan sonra Rütbe (: Bu arada önemli değil,bazen teknik sorunlar olabiliyor.
*RP Puanlama
Seçmen Şapka
Öğrencileri Binalara Ayıran Seçmen Şapka
Öğrencileri Binalara Ayıran Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Lakap : Seçmen

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:
Lady Pamelia Left_bar_bleue100/100Lady Pamelia Empty_bar_bleue  (100/100)

Lady Pamelia Empty
MesajKonu: Geri: Lady Pamelia   Lady Pamelia Icon_m21Salı Kas. 16, 2010 6:43 am

Tamamdır;
Slytherin,IV.Sınıf!

SLYTHERİN!
https://magiamagus.yetkin-forum.com

Lady Pamelia
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lady Pamelia.