Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eleadora Cauas

2 posters
YazarMesaj
Eleadora Cauas
Slyterin IV.Sınıf
Slyterin IV.Sınıf
Eleadora Cauas

Lakap : Dora

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:
Eleadora Cauas Left_bar_bleue90/100Eleadora Cauas Empty_bar_bleue  (90/100)

Eleadora Cauas Empty
MesajKonu: Eleadora Cauas   Eleadora Cauas Icon_m21Cuma Kas. 19, 2010 12:10 am

Ad: Eylem Turan
RP Deneyimi: 3 aydır başka bir Harry Potter sitesinde RP yapıyorum.

Karakter;

Tam adı: Eleadora Cauas
Özellikleri: Ben mesela, uçarım mesela, yerlere göklere sığamıyorum. Evet, kesinlikle bu böyle. Eğlenceli bi karakterim olduğu bir gerçek. En belirgin özelliğim benimle tanışan herkesin kolayca anlayabildiği gibi, rahat tavırlarım. İkizimin aksine, erkekler konusunda da oldukça rahat ve karşı cinse takıntılıyımdır, kıskancımdır. Sevdiğim, değer verdiğim herkesi kıskanırım.
Safkan olarak doğdum, Muggle ve Melezlerden nefret ediyorum. Bu kadar nefret dolu olmazdım aslında. Küçüklüğümde ailemin yaptığı hatalar yüzünden bu hale geldim.
Geceleri odamda oturup sıkılmak bana göre değil. Hiç bir partiyi kaçırmam. Ben partileri kaçırmayınca Lady de benimle gelmek zorundadır. İşin aslına bakılırsa partilerden çok Lady'i zorla partiye götürmeyi seviyorum. Eğlenmesine rağmen bir de bittikten sonra zorla götürdüğüm için bana trip atmıyor mu? İşte bu da beni çileden çıkaran tek durum.
Boş zamanlarımda, bir şeye kızıp da kendimi odama kapattığımda yaptığım şeyler müzik dinlemek ve gitar çalmak. Böyle zamanlarda elektro gitarı kafa şişirici buluyorum. Hayır, sevmediğimi söylemiyorum fakat elektro gitar coşkuyu arttırmak için kullanılır benim düşünceme göre. Sakinleştirici olarak klasik gitar benim için en iyisi.
Son olarak, intikam almak da hobilerim içinde yer alıyor. Bana acı çektiren, beni üzen insanlardan bir şekilde intikam alıyorum. Hiç bir konuyu atlamam ve basit olmaz bu intikam. Hani derler ya: "İntikamım acı olacak." İşte aynen öyle...

Fiziksel Özellikleri: Boyum 1.57 santimetre, kilom ise 49 ve 54 arasında değişebiliyor. Boyumu asla yeterli bulmadım. Uzun boylu insanların yanında daima kendimi küçük hissediyorum. Neyse ki bu boyla da mutlaka seksi görünebilmenin yollarını biliyorum. Saçlarım şuan sarı ama aslına bakılırsa açık kahverengidir. Bunu yanında ela gözlere sahibim. Bazen yeşil oluyor gözlerim, bazen mavi...
İlk başta saçımı boyatmayı düşünmüyordum. Yaşım ilerledikçe bu düşünce değişmeye başladı. İlk önce kahverengi saçlarımın aralarını koyu renkte bir sarı attırdım. Daha sonra tamamını koyu sarıya boyattım. Son haliyse şimdiki gibi, açık sarı. Farklı olan kişiliğimi yansıtmak amacıyla arasına ufak bi pembe attırdım. Tamamiyle pembe olsaydı fena olmazdı aslında, dikkat çekerdi ama sarıyı kendime yakıştırıyorum.

Bina: Slytherin olmalı. Çünkü diğer hiç bir binanın özelliklerini barındırmayan bir yapım var. Ne Hufflepuff öğrencileri gibi adalet ve sevgi dolu, ne Gryffindor'dakiler kadar cesur, ne de Ravenclaw'dakiler kadar zeki ve çalışkanım. Ben tuttuğunu koparan bir insanım ve öyle kalmaya devam edeceğim.

Sorular;

--Aklapakla büyüsünü kullanırdım. Çünkü tembelim. Evet, tek açıklaması bu; tembellik.

--Zihni kontrol edebilen bir büyü. Yani "Legilimens." Bu büyü sayesinde insanların benim istediğim her şeyi yapmalarını sağlayabilirim. Bu isteğim iyi olsa da, kötü olsa da...

--Çabuk düşünüp müdahale edebilen ve refleksleri kuvvetli, insanları kukla gibi kullanabilen, karizmatik kişilikler.

--Bu beni kesinlikle ürkütürdü. Çabuk telaş yapan bir yapıya sahibim, bu benim için bir dezavantaj. Aklıma gelebilecek en pratik büyüyle yaratığı etkisiz hale getirmeye çalışırdım.

--Uçarken havalı olmaya bak, bir yerlerini kırma, takımın kazanması için elinden geleni yap ki sonradan parti düzenleyebilelim.
Seçmen Şapka
Öğrencileri Binalara Ayıran Seçmen Şapka
Öğrencileri Binalara Ayıran Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Lakap : Seçmen

Bilgiler
Özel Yetenekler:
Quidditch Mevkisi:
Rpg Puanı:
Eleadora Cauas Left_bar_bleue100/100Eleadora Cauas Empty_bar_bleue  (100/100)

Eleadora Cauas Empty
MesajKonu: Geri: Eleadora Cauas   Eleadora Cauas Icon_m21Cuma Kas. 19, 2010 12:26 am

Slytherin,IV.Sınıf!

SLYTHERİN!
https://magiamagus.yetkin-forum.com

Eleadora Cauas
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eleadora Cauas